• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

"Є погані новини": в ОПУ відреагували на бажання терористів скоріше провести "референдуми" на Донбасі

Будь-які "референдуми" на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей є лише фікцією і не вплинуть на політику України та міжнародної спільноти

Реакція ОПУ на наміри провести "референдуми"
Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передає "ДС".

"Російські пропагандисти закохані в "референдуми" як панацею. Маю для них погані новини. Є глобальний консенсус та міжнародне право. Воно однозначне: Донецьк, Луганськ, Крим — це Україна. Будь-які спроби перефарбувати прапори — фікція, що нічого не змінить ні для нас, ні для партнерів", — написав він у Twitter.

Як писала "ДС", на початку серпня російські окупанти в Луганській та Херсонській областях розгорнули підготовку до псевдореферендуму за приєднання до Росії – почали роздавати пенсіонерам гроші та агітують молодь вступати до захоплених вишів.

У серпні голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай заявив, що окупанти перенесли дату проведення псевдореферендуму на окупованих територіях регіону через відмінну роботу партизанів.

Помічник російських загарбників у Херсоні Кирило Стремоусов заявив, що окупанти взяли паузу у підготовці до "референдуму" щодо "приєднання" Херсонської області до РФ.

11 вересня стало відомо, що окупанти перенесли на невизначений термін проведення так званих "референдумів" про приєднання до Росії захоплених територій України через контрнаступ у Харківській області.

19 вересня російські ЗМІ писали, що так звані "громадські палати" терористичних "ДНР" та "ЛНР" закликали своїх "керівників" терміново провести псевдореферендуми про входження до складу Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua