• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

"Це дуже поганий прецедент", — головред Forbes про накладання санкцій на Parimatch

Українська влада повинна чітко пояснити причини, чому українська беттінгова компанія Parimatch потрапила під санкції, бо наразі це виглядає дуже поганим прецедентом, коли одним рішенням без будь-яких пояснень закривається великий бізнес, що будувався майже 30 років

Реклама на dsnews.ua

Про це головний редактор українського Forbes Борис Давиденко заявив у Instagram, передає "ДС".

"Більшість з них мають російське походження чи працюють в Росії, і всі вони мають відношення до грального бізнесу. Що у цьому переліку робить українська компанія Parimatch, яка була заснована в Києві в 1994 році?", — говорить Давиденко.

За його словами, декілька учасників грального ринку пояснюють таке рішення тим, що компанія Parimatch прикладала багато зусиль для недопущення на український ринок російського букмекера 1xBet, через що останній помстився тим, що домігся включення Parimatch у санкційні списки РНБО.

"Parimatch потрапив до санкційного списку не без допомоги конкурентів і ворогів. У 2022 році російська беттінгова компанія 1xBet намагалась вийти на український ринок. І нібито Parimatch доклав дуже багато зусиль, щоб не дати їй це зробити. І наразі вже 1xBet зміг знайти шляхи, як нашкодити Parimatch", — розповів головред Forbes.

Наразі Parimatch призупинила свою діяльність. "Надовго, можливо назавжди", — зазначає Давиденко. За його словами, потраплання в санкційний список української компанії — це дуже поганий прецедент.

"Виходить, що одним розчерком пера можна закрити бізнес, який будувався майже 30 років. І влада повинна конкретно пояснити причини, чому Parimatch в цьому списку", — підкреслив він, додавши, що "в зоні ризику всі підприємці, так як можна за декілька днів заборонити будь-якій бізнес, викинути з України будь-яку компанію".

Нагадаємо, 10 березня 2023 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про накладання санкцій на 120 фізичних та 280 юридичних осіб. Серед них виявилась найбільша українська беттінгова компанія Parimatch.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua