• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 44
Спецпроєкти

Гауляйтери окупованої України приїхали до Москви проситися до Росії

У середу, 28 вересня, керівники окупаційних адміністрацій на захоплених Росією територіях Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей прибули до Москви

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі посібник окупантів на Херсонщині Кирило Стремоусов, передає "ДС".

"Херсонська та Запорізька області, Донецька та Луганська "народні республіки" зібралися в Москві для ухвалення історичного рішення. Зовсім скоро ми станемо новими суб'єктами Російської Федерації", — написав Стремоусов.

До Москви, зокрема, прибули сам Стремоусов, ватажок "ДНР" Денис Пушилін, гауляйтери захоплених районів Херсонської та Запорізької областей Володимир Сальдо та Євген Балицький.

Нагадаємо, 23-27 вересня колаборанти та ставленики Росії на окупованих територіях Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей провели незаконні "референдуми", а росЗМІ вже оголосили "результати".

За словами спікера Путіна Дмитра Пєскова, після проведення псевдореферендумів Росія продовжуватиме війну і планує захопити всю територію Донецької області.

3 жовтня Держдума Росії проведе позачергове засідання, на якому планується розглянути так зване "приєднання" окупованих територій України після незаконних "референдумів".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua