• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Газета "Червона зірка" та "вето" на дзвінки з Білорусі та України: у війську РФ посилюють пропаганду

Росія посилює пропаганду у своїх військових навчальних центрах

У війську РФ посилюють пропаганду
У війську РФ посилюють пропаганду
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України, передає "ДС".

Відомство оприлюднило лист начальника ракетних військ і артилерії ЗС РФ Михайла Матвєєвського до керівників навчальних центрів.

"Зокрема, Матвієвський вимагає довести до військових заборону відповідати на дзвінки та повідомлення з телефонних номерів з кодами +375, +380 (Білорусь, Україна). Якщо все ж виклик прийнято, все сказане співрозмовником за визначенням сприймати як брехню і провокацію (незалежно від змісту розмови). Після цього заблокувати номер співрозмовника на своєму телефоні, затим звернутися до оператора мобільної мережі також щодо блокування абонента", — кажуть у ГУР.

Пропаганда також має включати роз’яснення про "плюси" участі у війні з Україною — соціальні гарантії та підвищені виплати.

Всі українські та "інші" ресурси оголошуються такими, що розповсюджують фейки та недостовірну інформацію.

Натомість всі військові зобов’язані кожного дня ознайомлюватися зі змістом газети "Красная звезда".

"Все це продовжує політику повної інформаційної самоізоляції РФ та впровадження пропаганди на рівні Північної Кореї. Будь-який зовнішній вплив (незалежно від якості та тематики контенту) за визначенням оголошується ворожим", — зазначають розвідники.

Як писала "ДС", українські розвідники здобули інструкції щодо правил поведінки для членів російської делегації на Міжнародному авіасалоні "Євразійське авіашоу — 2022" в Туреччині.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua