• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Генштаб: Дії Білорусі можна прирівняти до російської агресії

Білорусь є співучасником Росії у розв'язанні війни проти України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ, передає "ДС".

"Самопроголошене керівництво республіки білорусь продовжує заперечувати участь у війні проти України, безперешкодно надаючи території для розміщення підрозділів збройних сил російської федерації, аеродромну та транспортну мережі, а також місця для розташування пускових установок крилатих та балістичних ракет", — зазначили у відомстві.

Водночас, у відповідності до міжнародних правових актів, як агресор може розглядатися "країна, яка надає свій повітряний простір, свою територію для завдавання ударів по третій країні".

Там додали, що білорусь надає російським окупантам можливість користуватися мережею лікувальних закладів на своїй території. Так, протягом останньої доби до населеного пункту Наровля Гомельської області відзначено прибуття з території України великої кількості російських військовослужбовців з різного ступеня важкості пораненнями.

Як писала "ДС", Росія продовжує переміщувати свої війська на територію Білорусі, намагається захопити низку міст на Донецькому напрямку та бореться зі спротивом в окупованих районах на півдні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua