• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Генштаб поновив інформацію про ситуацію на фронті

Російські окупанти намагаються встановити контроль над Сєверодонецьком, ведуть підготовку до наступів на кількох напрямках у Харківській області та на Донбасі. Також обстрілюються прикордонні населені пункти у Сумській області

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України, повідомляє "ДС".

На Волинському та Поліському напрямках обстановка змін не зазнала.

На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив ознак створення ударних угруповань не виявлено. З метою демонстрації присутності та недопущення перекидання підрозділів Сил оборони на інші напрями розміщує у прикордонних районах Брянської та Курської областей певні підрозділи збройних сил РФ.

Ворог завдав ракетного авіаційного удару по підрозділах наших військ у Сумській області з літаків Су-30СМ. Продовжуються артилерійські та мінометні обстріли прикордонних населених пунктів.

На Слобожанському напрямі угруповання противника зі складу частин та підрозділів західного військового округу намагаються утримати зайняті позиції і запобігти просуванню підрозділів Сил оборони вглиб тимчасово окупованої території.

Продовжується підготовка ворога до відновлення наступу у напрямках населених пунктів Ізюм та Слов'янськ.

На Донецькому напрямку противник за підтримки вогню артилерії та мінометів проводить активні штурмові дії на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках, бої тривають.

Ворог намагається встановити повний контроль над населеним пунктом Сєверодонецьк і оточити підрозділи Сил оборони, що діють на зазначеному напрямку. Веде підготовку до наступу у напрямах населених пунктів Сіверськ та Райгородок.

На Курахівському напрямі супротивник активних бойових дій не проводив, робив вогневе ураження наших військ із застосуванням артилерії.

На інших напрямках продовжує обстріл з метою сковування дій наших військ та недопущення їх перекидання на інші загрозливі напрямки.

Як повідомляла "ДС", на Південнобузькому напрямку російські окупанти почали мінувати берег річки Інгулець, щоб хоч якось стримати наступ ЗСУ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua