• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Генштаб повідомив, скільки українських воїнів пройшли підготовку у Британії (ФОТО)

Близько пяти тисяч військовослужбовців Збройних сил України вже завершили проходження підготовки у Великій Британії

Військові ЗСУ проходять навчання у Великій Британії
Військові ЗСУ проходять навчання у Великій Британії
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресцентру Генштабу ЗСУ, передає "ДС".

Як зазначається, на території Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії триває базова загальновійськова підготовка українських військовослужбовців. Програма, започаткована урядом Великобританії, отримала назву операція "INTERFLEX".

"На даний час, за участі інструкторів з Канади, Нідерландів, Нової Зеландії, України та, власне, Сполученого Королівства навчання успішно завершили майже 5 тисяч наших військовослужбовців. Вони отримали базові знання, уміння й навички з тактичної медицини, інженерної, вогневої, психологічної та тактичної підготовки, включаючи ведення наступальних та оборонних дій в урбанізованій місцевості", — йдеться у повідомленні.

За даними Генштабу, операція "INTERFLEX" є одним із яскравих прикладів міжнародної підтримки нашої держави та переконливим свідченням, що Україна не сама в боротьбі з російською агресією.

Також, найближчим часом, планується розширення операції "INTERFLEX", зокрема, започаткування навчального курсу з підготовки молодших командирів військових частин та підрозділів Збройних Сил України. 

Як писала "ДС", Україна прийняла пропозицію Данії щодо навчання українських військовослужбовців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua