• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Гіркін, "привітав" Україну з Днем Незалежності, влаштувавши "головомийку" керівництву Росії

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) вкотре розкритикував керівництво РФ за провали у війні проти України

Ігор Гіркін
Ігор Гіркін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Гіркін опублікував черговий "розгромний" пост на своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Спочатку терорист подався в "історичні" аналогії.

"З військової (не політичної) точки зору наша СВО ("спеціальна військова операція" — "ДС") найбільше схожа на греко-італійську війну, влаштовану Муссоліні в рамках Другої Світової війни. Та ж неповторна успішність, видатні полководчі таланти керівників, ідеальні стратегічні рішення, небувале в історії військового мистецтва постачання військ усім необхідним і найвищі темпи наступу. Хіба що — у нашому випадку — НВАК (Народно-визвольна армія Китаю — "ДС") щось на допомогу запізнюється…" — з іронією пише Гіркін.

Також терорист-українфоб своєрідно привітав нашу країну із Днем Незалежності.

"У цьому зв'язку вітаю керівництво Російської Федерації з піврічним ювілеєм такої дивовижної операції, а т.зв. "Україну" — з тим, що наші дивовижні керівники дали їй ще одну можливість (у порядку партнерства, деескалації тощо) відсвяткувати ублюдочну "незалежність", — пише Гіркін-Стрєлков.

Як повідомляла "ДС", раніше терорист іронічно прокоментував слова міністра оборони Росії Сергія Шойгу про те, що армія окупантів "свідомо" знизила темпи наступу в Україні, "щоб зберегти життя мирних жителів".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua