• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Глава НПУ анонсував підвищення зарплати поліцейським уже у січні

Починаючи з січня 2022 року працівникам Національної поліції мають підвищити заробітні плати

Ігор Клименко
Ігор Клименко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сторінці глави Нацполіції Ігоря Клименка у Facebook, передає "ДС".

"Я розумію невдоволення поліцейських. Однозначно зарплата має бути пропорційною ризикам. Кожен знає, що питання заробітної плати завжди було чи не найчутливішим для поліцейських. Протягом минулого року ми знаходили можливість покращувати ситуацію з додатковими виплатами: поліцейські отримували матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, гроші надходили і на оздоровлення. І цю практику ми продовжуватимемо. На так звану 13-ту зарплату грошей не було передбачено", — написав він.

За словами Клименка, кошти не було закладено до бюджету-2021.

"І, незважаючи ні на що, ми маємо приємну новину. Кабінет міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським із цього місяця. Першу підвищену зарплату вони отримають уже наприкінці січня", — пообіцяв голова Нацполіції.

За словами Клименка, насамперед зарплати зростуть у патрульних, спецназівців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС.

Наступного підвищення слід очікувати у квітні, наголосив голова НПУ. Він заявив, що керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають.

"Хочу підкреслити, що суттєве підвищення зарплати всім працівникам поліції – надскладне питання. У сьогоднішніх умовах – це надвелике навантаження на бюджет. Проте крок за кроком ми це отримаємо. Поліцейський обов'язково матиме гідну зарплату за гідну цілодобову службу заради свого народу", — вказав він.

Зазначимо, останнім часом у Мережі почала поширюватися інформація про невдоволення серед правоохоронців та факти звільнення поліцейських у низці населених пунктів України. Офіційно такі дані не підтверджувалися.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua