• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Глава РПЦ Гундяєв цинічно благословив командувача Росгвардії на вбивства українців (ВІДЕО)

Патріарх Російської православної церкви Кирило (Гундяєв) подарував ікону командувачу Росгвардії Віктору Золотову і дав йому своє благословення у світлі війни Кремля в Україні

Патріарх Кирило
Патріарх Кирило / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідним відеофрагментом поділився у Telegram нардеп Олексій Гончаренко, повідомляє "ДС".

Так, спочатку Кирило звернувся до Золотова, помилково назвавши його "Володимиром". Ймовірно, патріарх РПЦ у цей час думав про президента РФ Володимира Путіна.

"Ну, і оскільки, Володимире Васильовичу, очолюєте Росгвардію, я хотів би, щоб цей образ саме був у лавах Росгвардії Російської Федерації", — сказав Гундяєв.

Золотов же подякував главі російської церкви "за цей дар".

"Ваша святість, дякую вам за цей дар. Хочу побажати вам многая літа на славу трудів ваших. І хочу довести до вас і до всіх присутніх тут парафіян, що війська Національної гвардії спільно зі збройними силами Російської Федерації виконують всі поставлені завдання під час цієї "військової контроперації" (агресивної війни Росії проти України — "ДС")", — сказав глава Росгвардії.

Водночас Золотов визнав "що не все відбувається так швидко".

"Хочу сказати: так, все відбувається не так швидко, як хотілося б. Але це тільки тому, що нацисти ховаються за спинами мирних громадян, за спинами людей похилого віку, жінок, дітей, влаштовують вогневі позиції в дитячих садках, школах, житлових будинках. Але ми йдемо до наміченої мети крок за кроком — і перемога буде за нами", — озвучив наратив кремлівської пропаганди російський чиновник.

Гончаренко ж назвав те, що відбувається, "злом у чистому вигляді".

Нагадаємо, глава Російської православної церкви патріарх Кирило (Гундяєв) заявив, що напад Росії на Україну має метафізичний сенс і закликав іти покірно шляхом, який вказують "сильні світу цього". Також Гундяєв виправдав російське вторгнення "боротьбою з гей-парадами".

В Україні ж закликали церкви світу обірвати всі зв'язки з РПЦ, яка підтримує агресивну війну, розв'язану Росією.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua