• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Держдума РФ проголосувала за звернення до Путіна щодо визнання "ЛДНР"

Держдума Росії під час пленарного засідання проголосувала за проєкт постанови про визнання "Донецької та Луганської народних республік"

Реклама на dsnews.ua

"За" проголосував 351 депутат, передає "ДС" із посиланням на РИА Новости.

Депутати від КПРФ 19 січня представили проєкт звернення до президента Росії про визнання терористів на Донбасі як незалежних держав та "швидше проведення переговорів із їхнім керівництвом для створення правової основи міждержавних відносин і врегулювання всіх аспектів співпраці та взаємодопомоги".

Звернення до Путіна про визнання "ЛДНР" надішлють негайно, сказав голова Держдуми В'ячеслав Володін. За його словами, визнання терористів створить підстави для забезпечення гарантій безпеки та захисту ОРДЛО від зовнішніх загроз. Від кого можуть виходити загрози — росіянин не уточнив.

При цьому прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков сказав, що Кремль чекає на проєкт постанови від Держдуми.

"Те, що це питання в громадській думці вельми актуальне – це ні для кого не секрет. Справді, громадська думка, люди наші дуже болісно реагують на все те, що відбувається на Донбасі", — сказав Пєсков.

Нагадаємо, глава МЗС України Дмитро Кулеба сказав, що у разі визнання так званих "ЛНР" та "ДНР" Росія де-факто та де-юре вийде з Мінських домовленостей з усіма супутніми наслідками.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua