• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

В.о. очільника Чернігова Ломако підписав розпорядження про започаткування Музею стійкості міста

В Чернігові за ініціативою в. о. міського голови Олександра Ломака буде створено Музей стійкості міста. Відповідне розпорядження Ломако підписав у річницю присвоєння Чернігову відзнаки "Місто-герой України"

Олександр Ломако
Олександр Ломако
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Чернігівської міської ради, передає "ДС".

"Щоб ця пам‘ять жила, я сьогодні підписав розпорядження про створення Музею стійкості Чернігова. Він буде присвячений подіям російсько-української війни. Присвячений героїчному опору нашого міста. Він буде діяти як частина Музею міста, над створенням якого ми почали працювати ще до 24 лютого 2022 року", — заявив у відеозверненні Олександр Ломако.

За його словами, вже сформована робоча група, яка буде збирати експонати, трофеї та спогади для музею, а також працювати над концепцію закладу.

"Друзі! Ваші спогади тих днів: фото, відео тощо, стануть частиною експозиції Музею стійкості міста. Чернігів вистояв і почав відроджуватись", зазначив в.о. очільника Чернігова.

Як повідомлялося, відзнаку "Місто-герой України" Чернігів отримав згідно Указу Президента №111/2022 від 6 березня 2022 року, який було видано "з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України". В той же день міського голову Чернігова Владислава Атрошенка Указом Президента №112/2022 було нагороджено орденом "За мужність" III ступеню.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua