• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

"Інтер" покаже серіал із російським актором-"кримнашистом": минулого року йому заборонили в'їзд до України

Телеканал "Інтер" 17 січня покаже серіал із російським актором Оскаром Кучерою (Євгеном Боголюбовим), якому в 2021 році Служба безпеки заборонила в'їзд в Україну через незаконне відвідування окупованого Криму

Оскар Кучера
Оскар Кучера
Реклама на dsnews.ua

24-серійний детектив "Провінціал" виробництва компанії "Київтелефільм" розповідає про провінційного дільничного поліцейського Миколу Семашка, передає "ДС" з посиланням на Детектор Медіа.

Після розкриття резонансного злочину його переводять на службу до міста, але кар'єрному зростанню раді не всі. Його наречена Світлана, заручившись підтримкою впливового батька, вдається до хитрощів, щоб повернути коханого до рідного села. Нові колеги теж мріють про якнайшвидше звільнення Миколи, адже його поява у відділі сплутала їхні кар'єрні плани. Принциповий капітан також заважає чиновникам-корупціонерам. Зрештою Микола опиняється не просто на межі звільнення, а фактично на лаві підсудних.

Головну роль зіграв російський актор Олексій Морозов. Також у серіалі знялися Дмитро Шевченко, Олександр Пашков, Олександр Наумов (усі – з Росії), Микола Боклан, Володимир Горянський та інші. Режисер стрічки також російський – Сергій Щербін.

Нагадаємо. у вересні 2021 року Національна рада з телебачення і радіомовлення уп'яте провела перевірку телеканалу "Інтер" через показ фільмів за участю осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Телеканал з 31 серпня по 12 вересня транслював в ефірі 9 таких кінематографічних творів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua