• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Через підрив Каховської ГЕС в Україну можуть повернутися відключення світла, - ДТЕК

Зниження потужності, яке виникло через катастрофу на Каховській ГЕС, компенсує теплова генерація, але дефіцит може повернутися

Реклама на dsnews.ua

Про це виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук заявив в етері телеканалу "Прямий", передає "ДС".

Енергетична система України адаптується, щоб зменшити об'єм води, що скидається в Каховське водосховище, а також забезпечити достатній рівень потужностей за рахунок ТЕС, зазначив посадовець.

Сахарук додав, що станції дають додаткову генерацію, щоб споживачі по всій країні не мали відключень світла. Проте він не виключає, що у вечірній час може виникати дефіцит, а отже і обмеження.

"Виробництва електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів, але ситуація в енергосистемі залишається непростою, а ввечері у зв'язку з обмеженою кількістю енергоблоків у роботі може виникати дефіцит потужності", — йдеться у повідомленні.

Як писала "ДС", голова держкомпанії "Укренерго" Ігор Сирота заявив, що існують способи знизити рівень води на затоплених територіях після підриву росіянами Каховської гідроелектростанції, але їх можна було б застосувати лише за відсутності воєнних дій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua