• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Кабмін виділив кошти на закупівлю дров для жителів прифронтових територій

Уряд розподілив кошти серед обласних військових адміністрацій на закупівлю та доставку дров для населення прифронтових територій

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінреінтеграції, передає "ДС".

"Кабмін підтримав ініціативу Мінреінтеграції та затвердив розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам в обсязі майже 563 мільйони гривень для забезпечення населення територій, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, паливною деревиною", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше уряд прийняв постанову щодо виділення цих коштів на закупівлю паливної деревини. А вже потім постановив розподілити гроші серед обласних військових адміністрацій пропорційно до заявлених ними потреб.

Особливо небезпечні регіони, мешканці яких будуть забезпечені безоплатними дровами, знаходяться в межах восьми областей, а саме Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської.

ОВА вже найближчим часом почнуть закуповувати дрова. Доставляти їх будуть безпосередньо по домівках у населених пунктах, поряд із якими тривають бойові дії.

У пріоритеті на отримання дров – вразливі категорії громадян: багатодітні родини, люди похилого віку, особи з інвалідністю, повідомили у відомстві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua