• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Кабмін наказав примусово евакуювати українців з Донеччини: у які регіони (ДОКУМЕНТ)

Кабмін видав розпорядження про обов'язкову евакуацію населення Донецької області у внутрішні регіони України.

Донбас, ілюстративне фото
Донбас, ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідне розпорядження від 2 серпня 2022 року № 679-р опубліковано на Урядовому порталі, передає "ДС".

"Провести обов’язкову евакуацію населення Донецької області. Евакуацію здійснити у безпечні райони Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей", — йдеться у документі.

Головам обласних державних адміністрацій (начальникам обласних військових адміністрацій) доручено разом з Міністерством оборони, Міністерством розвитку громад та територій, Міністерством інфраструктури, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Державною службою з надзвичайних ситуацій та за участю Служби безпеки, акціонерного товариства "Укрзалізниця" організувати та провести обов’язкову евакуацію.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України створив Координаційний штаб, який займатиметься організацією евакуації з Донецької області. Евакуація буде обов'язковою: люди, які не захочуть виїжджати, мають підписати документ щодо того, що вони розуміють наслідки свого рішення.

Як повідомляла "ДС", станом на 2 серпня, з Донецької області після початку широкомасштабного вторгнення Росії виїхало дві третини населення.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua