• USD 36.6
  • EUR 35
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кабмін спростив отримання "пакунку маляти" та компенсації

Кабінет міністрів України спростив порядок отримання "пакунку маляти" та грошової компенсації

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Спрощуємо порядок отримання "пакунку малюка" та грошової компенсації. Тепер нема потреби подавати довідки із закладу охорони здоров’я в разі неотримання "пакунку малюка". Нещодавно ми розширили функціонал єМалятко. Тож батьки новонароджених, які не отримали "пакунок малюка" у пологовому будинку або в управлінні соцзахисту населення за місцем проживання, зможуть отримати грошову компенсацію через Дію", — повідомив Шмигаль.

Так, запровадили такі зміни:

• скасували необхідність подання довідки із закладу охорони здоров’я про неотримання "пакунку малюка" та довідки про неотримання "пакунку малюка" у разі звернення за його отриманням до відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення;

• надали право на отримання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" у разі народження дитини на тимчасово окупованій території України (за умови реєстрації місця проживання отримувача на підконтрольній території України або наявності статусу внутрішньо переміщеної особи).

Як повідомляла "ДС", в Україні змінили державну програму з оплати роботи нянь для дітей віком до 3 років "Муніципальна няня". Тепер гроші можуть отримати не всі батьки, а лише ті, хто належить до категорії тих, котрі її потребують.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua