• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кабмін затвердив підвищення зарплат військовим з нагоди нового свята

Кабінет міністрів затвердив план заходів, який дозволить збільшити зарплати військовослужбовцям ЗСУ, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, згідно з указом президента "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства" від 14 лютого

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Кабінету Міністрів України, передає "ДС".

Так, виплати військовослужбовцям Збройних сил буде підвищено на 30% з 1 березня 2022 року. Крім того, до 20% з початку 2022 року зросте грошове забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

"День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску. Уряд продемонстрував свою згуртованість, оперативно напрацювавши план заходів, у якому, зокрема, передбачається підвищення виплат для наших військовослужбовців. Ми очікуємо такої ж консолідації від органів місцевого самоврядування та всього суспільства, адже саме єднання — незламна сила України", – наголосив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Серед іншого план заходів передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації "UAразом" для забезпечення щоденного інформування населення про стан ситуації з безпекою, прискорення процесу створення системи територіальної оборони, а також проведення в зарубіжних дипломатичних установах України зустрічі дипломатичних працівників та українських громад.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський заснував 16 лютого свято — День єднання. Відповідний указ передбачає, зокрема, підвищення зарплат військовослужбовцям та створення інформаційної платформи стратегічної комунікації "Uaразом".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua