• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Кадиров назвав Путіна "г*внокомандувачем" (ВІДЕО)

Неідеальне знання російської мови не дозволило лідеру Чечні правильно вимовити "військовий" титул президента Росії Володимира Путіна. Так Кадиров назвав Путіна "верховним г*внокомандувачем"

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент звернення Кадирова з'явився у Мережі, повідомляє "ДС".

Так він звернувся до бійцім двох чеченських добровольчих батальйонів, які зараз воюють на боці України у війні проти Росії. Кадиров почав умовляти здатися батальйон імені Шейха Мансура і батальйон імені Джохара Дудаєва.

"Я клопотатиму перед верховним г*внокомандувачем, щоб вас амністували, дон", — сказав глава Чечні.

Також він почав звично погрожувати іншим країнам.

"За нами Росія, разом ми сила і ми переможемо не лише Україну", — розповів Кадиров, додавши, що Україна нібито "не воює" проти Росії.

Він також пообіцяв "перемогти НАТО".

"Натівців, які навколо ходять, союзників натівських, дон! Союзників держав теж покараємо! Америка, дон, знаючи, що вони далеко, вякає і використовує, дон, європейські держави", — вибухнув "погрозами" Кадиров.

Зазначимо, в 1944 році газета "Правда Сходу" (досі видається в Узбекистані) припустилася відомої друкарської помилки, опублікувавши лист югославського маршала Йосипа-Броза Тіто до радянського "верховного г*внокомандувача Червоної армії" Йосипа Сталіна. За цю помилку по п'ять років ув'язнення отримали коректор Валентин Аксьонов та редактор Олександр Теплов. Іноді в соціальних мережах поширюється фейк про те, що всю редакцію "Правди Сходу" розстріляли, проте це не так: зазнали репресій лише Аксьонов та Теплов.

Яке покарання чекає на Кадирова і чи чекає взагалі — невідомо.

"Верховний г*внокомандувач. Найкраща характеристика для Путіна. Спочатку Кадиров умовляє 2 добробати здатися (батальйон Шейха Мансура і батальйон Джохара Дудаєва), але потім стверджує, що готовий перемогти весь світ. Чекаємо на фото з "Роснєфті" з підписом: "на під'їзді до Вашингтону "…", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

Як писала "ДС", раніше голова Чечні Рамзан Кадиров заявив, що на початковому етапі війни Росії проти України було допущено "помилки" та "недоопрацювання".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua