• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Кавово-чайна революція": Укрзалізниця повертає легендарні підстаканники, у потягах з’являться авторські чаї і якісна кава (ФОТО)

2 грудня Укрзалізниця представила оновлене меню гарячих напоїв, які пропонуватимуть пасажирам у потягах, Оновлене меню напоїв запровадять до кінця грудня на всіх рейсах

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє кореспондент Depo.ua, передає "ДС".

Перші особи УЗ запевняють: ініціатива буде популярною, адже кожен п’ятий пасажир на борту потягів випиває принаймні одну склянку чаю, а кожен десятий збадьорюється в потязі кавою.

Уже сьогодні півтора десятки потягів, які формуються у Києві, отримали старі-нові склянки із відомим атрибутом подорожей у вагонах – металевими підстаканниками класичного "залізничного" дизайну. Вони повертаються замість одноразових стаканчиків, які запровадили із початком карантинних заходів у час пандемії коронавірусу. Керівники залізниці кажуть, що ухвалили це рішення на численні прохання пасажирів.

Дизайн підстаканників дещо змінений – віднині він відображає силу української залізниці та її працівників, що від початку війни показали себе справжніми героями, плечі яких винесли масову евакуацію і нерідко родинну турботу про пасажирів та підтримку функціонування залізниць.

Пасажирам решти рейсів українських залізниць склянки із підстаканниками стануть доступними до кінця грудня, повідомили керівники УЗ.

І не лише вони: водночас із класичним посудом з’явиться нагода оцінити нові напої, які пропонуватимуть провідники у вагонах.

Ідеться про радикальне оновлення кавово-чайної карти. Тож протягом грудня ті, хто подорожує залізницею, отримають змогу дегустувати як класичний чай трьох видів (чорний цейлонський, зелений китайський, фруктовий американський), так і нову колекцію авторських чаїв. До неї увійшли "Карпатський трав’яний", "Подільський з м’ятою" і "Поліський з чебрецем". Трав’яна основа для них збирається, зокрема, на Закарпатті з додержанням вимог до екологічної чистоти сировини.

Ширшає пропозиція і для шанувальників кави, які зможуть бадьоритися не лише класичним натуральним меленим напоєм (100% арабіка, спосіб приготування – американо або еспресо), але й відносно новою для багатьох дріп-кавою (specialty coffee – 100% арабіка з визначеного регіону Бразилії). Її зручно буде заварювати у склянках класичного дизайну. А для охочих є капсульна кава, що її готуватимуть у портативних автоматах.

Незмінна попри запровадження новинок ціна напоїв: класичні чаї – 10 грн, авторські – 15 грн, натуральна кава 20-25 грн.

Серед приємних дрібничок від УЗ – колекційний цукор-рафінад і цукор у стіках, дизайн пакування яких відтворює вигляд вагонів "Потяга до перемоги". Окрім поїздів, ці солодкі сувеніри, як і оновлені сувенірні підстаканники, можна буде придбати в "Залізній крамничці" на Центральному залізничному вокзалі Києва.

Фото: Depo.ua, УЗ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua