• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Київрада захистила буферну зону Софії та Лаври від російського забудовника – рішення ініціював "УДАР Віталія Кличка"

Київрада на сьогоднішньому засіданні підтримала проєкт рішення про розірвання договору оренди двох ділянок на Володимирському узвозі з компанією, пов’язаною з Росією

https://www.facebook.com/dbelotserkovets
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у Facebook співголова фракції "УДАР Віталія Кличка" у Київраді Дмитро Білоцерковець, який є автором зазначеного рішення, передає "ДС".

"Захистили пагорби Дніпра від забудови російського бізнесу – це якщо коротко про сьогоднішнє засідання Київської міської ради. Сесійна зала підтримала проєкт рішення мого авторства, і ми розірвали договори оренди земельних ділянок на Володимирському узвозі №4 та №6 із забудовником, пов’язаним з росією. Російським забудовникам не місце в Києві!" — заявив Дмитро Білоцерковець.

За його словами, ці ділянки було передано в оренду для забудови ще у 2003 та 2004 роках.

"Місто передало ці ділянки в оренду забудовнику, який цього року активізував спроби їх забудувати. Попри те, що ділянки знаходяться в буферній зоні Софіївського собору та Києво-Печерської Лаври. Згодом стало відомо, що орендатор пов’язаний з країною-агресором Росією. Місто не могло це ігнорувати та оперативно захистило пагорби Дніпра від забудови, зберігши автентичність столиці", — зазначив Білоцерковець.

Він також продемонстрував на фото, про які ділянки йдеться і як вони могли виглядати після забудови.

Раніше Білоцерковець повідомляв, що виконавча служба погрожувала міській владі кримінальною відповідальністю за невидачу містобудівних умов та обмежень і тим самим фактично допомагала орендарю, пов’язаному з країною-агресором.

    Реклама на dsnews.ua