• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Київстар надав допомогу у 300 млн грн на цифрову трансформацію України

Президент України Володимир Зеленський вручив подяку національному телекомунікаційному оператору за підтримку фандрейзингової платформи United-24. Київстар нещодавно передав на державний рахунок останню частину своїх інвестицій, загальна сума яких становить 300 млн грн, для реалізації державних проєктів у сфері цифрового розвитку та кіберзахисту України

Мінцифри та Київстар уклали меморандум: 300 млн гривень на цифровізацію та подяка від президента України
Мінцифри та Київстар уклали меморандум: 300 млн гривень на цифровізацію та подяка від президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київстару, передає "ДС".

Зазначається, що допомога в 300 млн грн надана телеком оператором на безоплатних умовах в рамках меморандуму, який було підписано між Київстар і Міністерством цифрової трансформації України у липні 2022 року.

Відповідно до меморандуму, Київстар зобов`язався виділити кошти для реалізації ключових завдань цифровізації. Сума вже надійшла на державний рахунок через фандрейзингову платформу UNITED24, створену за ініціативи президента України Володимира Зеленського.

"Київстар, як давній і надійний партнер держави, скеровує свій досвід, технічні потужності і фінансові можливості для наближення перемоги України, – зазначає президент компанії "Київстар" Олександр Комаров. – Ми продовжимо нашу плідну співпрацю з Міністерством цифрової трансформації і скоро повідомимо про нові проєкти" 

Згідно з повідомленням Мінцифри, зазначені кошти будуть використані на найважливіші проекти з цифрової трансформації, такі як е-нотаріат і е-ТТН, цифровізацію послуг ДРАЦС та інші. Крім того, частина цих коштів буде спрямована на оновлення та покращення державних реєстрів, підвищення інформаційної безпеки та кіберзахисту країни.

"Під час повномаштабної війни цифрова інфраструктура стала основою для ефективної роботи держави. Працює митниця, виплачуються пенсії, зарплати, повноцінно працює уряд. Майже щотижня Мінцифра запускає нові послуги в Дії. І все це під час першої у світі кібервійни.

Дякуємо компанії Київстар за внесок у розвиток цифрової України. Така підтримка дозволяє нам реалізовувати топпроєкти для посилення безпеки та надійності цифрової інфраструктури", — зазначив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

Нагадаємо, за даними Київстар, компанія перерахувала благодійним фондам понад 130 млн грн на гуманітарні потреби військових, лікарень, людей похилого віку та постраждалих від війни. Крім того, оператор надав абонентам безоплатних сервісів на більш як 577 мільйонів гривень. 

У 2022 році Київстар сплатив понад 10,7 млрд грн податків та зборів до державного бюджету та інвестував майже 6 млрд грн у відновлення та будівництво мереж мобільного зв`язку в Україні. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua