• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Кличко ініціює збільшення допомоги військовим з бюджету Києва на дрони та засоби радіоелектронної боротьби

На сьогоднішньому засіданні Київради розглядатимуться проєкти рішень щодо збільшення підтримки військовим

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".

"Головні питання сьогоднішнього засідання Київради – наші підтримка та допомога українським захисникам. Маємо ухвалити зміни до бюджету і програми соціально-економічного розвитку столиці, що стосуються виділення коштів силам безпеки та оборони. А саме – за міською цільовою програмою "Захисник Києва" виділимо 800 мільйонів гривень на спорудження фортифікаційних споруд та на нагальні потреби, з якими звертаються до нас військові підрозділи, зареєстровані в Києві", — повідомив Віталій Кличко.

Також він заявив, що ініціює збільшення видатків з бюджету столиці на дрони та засоби антидронові засоби.

"Окремо я внесу правку під час розгляду змін до бюджету про наступне. Щоб ми передали  з бюджету столиці, додатково - у вигляді субвенції Міністерству оборони, Генштабу, нашим військовим, 300 мільйонів гривень. Виділимо ці кошти на закупівлю дронів, засобів радіоелектронної боротьби та інше найнеобхідніше українським бійцям на передовій", — наголосив мер Києва.

За законом, Київ може виділяти кошти напряму лише тим підрозділам, які зареєстровані в столиці. А Міноборони, отримавши ці гроші, зможе закупити необхідне різним підрозділам, знаючи їх потреби, зазначив Кличко.

Раніше повідомлялося, що за ініціативи Віталія Кличка допомогу ЗСУ з бюджету Києва збільшено до 5 млрд грн. Ще понад 500 млн передбачено в столичному бюджеті на матеріальну допомогу захисникам та членам їхніх родин. 

    Реклама на dsnews.ua