• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Кличко: Київ виділить з бюджету 100 млн грн грошової допомоги постраждалій Херсонщині

Віталій Кличко ініціював виділення 100 мільйонів гривень з бюджету Києва як допомогу Херсонській области, яка внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС зазнала величезної техногенної катастрофи. Також столиця продовжує відправляти гуманітарну допомогу постраждалим регіонам

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Сьогодні відправляємо ще допомогу в Херсон та райони Дніпропетровщини, які потерпають після підтоплення, спричиненого підривом російськими окупантами дамби Каховської ГЕС. Київ відправить вантаж з тим необхідним із переліку, з яким до нас звернулися з підтоплених регіонів. На наступну сесію Київради я подам проект рішення про виділення столицею Херсонщині фінансової допомоги в розмірі 100 мільйонів гривень", — повідомив Віталій Кличко. 

Він уточнив, що у другій партії допомоги — великі ємності для питної води, що встановлюються на вантажівки, фільтри для води та продуктові набори.

В першій партії гумдопомоги, яка відправилась до Херсона 8 червня, були мотопомпи, станції біологічної очистки води, надувні човни та теплові гармати. А також літні спальники, термоси, набори посуду та 2,2 тонни продуктів харчування.

Також раніше Віталій Кличко повідомляв, що Київ забезпечить оздоровлення 100 дітей з Херсону в Карпатах. Зокрема, в Трускавці. Влада Херсону вже формує групи дітей, щоб відправити до місць оздоровлення.

    Реклама на dsnews.ua