• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Кличко: Київрада проголосувала за перейменування однієї з вулиць на честь Романа Ратушного

Київрада 68 голосами ухвалила рішення про перейменування вулиці Волгоградської у Солом’янському районі столиці на вулицю імені Романа Ратушного

Роман Ратушний
Роман Ратушний
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС" із посиланням на сайт КМДА.

"Ми продовжуємо дерусифікацію вулиць та об’єктів столиці. Київрада підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом’янському районі на вулицю імені Романа Ратушного. Молодого киянина, громадського активіста, героя-захисника України, який загинув на сході нашої держави у червні цього року. Сьогоднішнім рішенням ми увіковічнили ім‘я Романа та його справу захисту зелених зон Києва", – заявив Віталій Кличко.

Він також відзначив, що загибель Романа Ратушного – велика втрата для Києва.

"Роман пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів. І те, що з нами більше немає цього талановитого, принципового і відважного воїна – велика втрата для Києва і всієї країни. Бо саме такі, як Роман Ратушний, – майбутнє сильної і демократичної України", — наголосив Кличко.

Окрім Волгоградської Київрада сьогодні перейменувала ще близько 40 вулиць, провулків і площ столиці, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим. Зокрема, вулиця Московська у центрі міста відтепер носитиме назву Князів Острозьких.

Наприкінці серпня Київрада також перейменувала 95 київських вулиць, площ та провулків, чиї назви були пов’язані з країною-агресором.

    Реклама на dsnews.ua