• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Кличко: Причини надзвичайної ситуації на Дегтярівському мості має до кінця тижня встановити комісія за участі виробників та підрядників

До кінця тижня комісія за участі представників підрядника та виробника має встановити причину падіння балок прогонової частини під час реконструкції Дегтярівського шляхопроводу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Київ" мер столиці Віталій Кличко.

"Сподіваємося, що до кінця тижня комісія інженерів і технологів підрядника та виробника з’ясує, чому при монтажі одна з балок на об’єкті реконструкції – Дегтярівському шляхопроводі – впала та збила кілька вже встановлених балок. Роботи, що здійснюються на цьому об’єкті, відносяться до робіт з підвищеною небезпекою. Тому за їх організацію і виконання відповідальність несе виключно підрядна організація. Усунення всіх наслідків буде здійснюватись за рахунок підрядника. Зазначу, що збитків міському бюджету не завдано. Але може дещо зміститися термін виконання робіт. Вартість же самої реконструкції шляхопроводу не збільшиться", – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що переможцем відкритих торгів через систему Prozorro стала компанія "RDS". Вона запропонувала найменшу вартість та відповідну кваліфікацію.

Група компаній "RDS" входить у ТОП-5 дорожньо-будівельних компаній в Україні. Із 2005 року має досвід виконання робіт із будівництва доріг, мостів, аеродромів. Колектив налічує 2 800 чоловік та близько 800 одиниць техніки. І подібні роботи компанія виконувала неодноразово.

Нагадаємо, із 2020 року Дегтярівський шляхопровід перебував у аварійному стані. Щоб запобігти падінню частини аварійного мосту, у 2022 році місто здійснило протиаварійні роботи з демонтажу 4-х деформованих балок прогонової будови. Вже в поточному році, згідно з розробленим проектом на замовлення КК "Київавтодор", підрядна організація ТОВ "RDS" розпочала реконструкцію шляхопроводу у складі транспортної розв’язки.

    Реклама на dsnews.ua