• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Колаборант Сальдо ухвалив рішення щодо проведення "референдуму" про приєднання Херсонщини до РФ

Окупанти Херсонської області слідом за бойовиками Донецької та Луганської областей виступили за термінове проведення "референдуму" про вступ до РФ

Колаборант Володимир Сальдо
Колаборант Володимир Сальдо / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пропагандистського агентства "РИА Новости", передає "ДС".

Зазначається, що 20 вересня так звана "громадська рада Херсонської області" звернулася до окупаційного очільника регіону з ініціативою "негайно провести "референдум" про визнання суб'єктом Російської Федерації".

Під час проведення "референдуму" буде, зокрема, голосування онлайн.

Колаборант Кирило Стремоусов заявив, що окупанти вже проводять консультації з Росією про запуск "референдуму", також вони очікують явки до 80% людей.

Пізніше стало відомо, що гауляйтер окупованої частини Херсонської області Володимир Сальдо ухвалив рішення про проведення "референдуму" щодо входження регіону до складу Росії.

При цьому Сальдо не називає жодних дат проведення псевдореферендуму.

"Упевнений, що керівництво РФ прийме підсумки "референдуму" і Херсонська область увійде до складу Росії. Упевнений, що входження Херсонської області до складу Російської Федерації убезпечить наш регіон, а також відкриє нові можливості на шляху повернення до мирного життя і стане торжеством історичної справедливості. Переконаний, що російський народ і президент РФ Володимир Путін виступлять гарантами безпеки і процвітання нашого регіону", — сказав колаборант.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua