• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Колаборант Стремоусов повернувся до Херсона з істеричним відео та "засвітив" баржі росіян біля Антонівського мосту (ВІДЕО)

Помічник російських загарбників у Херсоні Кирило Стремоусов записав відео біля зруйнованого Антонівського мосту в місті, де видно баржі росіян, які ті пригнали в спробі організувати переправу

Кирило Стремоусов
Кирило Стремоусов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Звернення Стремоусова було опубліковано в Мережі, повідомляє "ДС".

На ньому колаборант систематично зривається на лемент.

"Ми говорили, що Херсон є, буде і залишається російським містом. І якщо треба — я вас душитиму своїми руками, незалежно від своїх позицій, посад, тому що не вважаю себе зрадником. Нехай вважають себе зрадником ті, хто зрадив дев'яте травня, зрадив день перемоги, зрадив ветеранів і впав під нацистські гасла. Славити ми можемо тільки Бога, а не годувати свою гордість, яка для нацистів є, як і свідків Єгови, "щось більшим", "переселенням в інший світ". Повірте, ви будете покарані і горітимете в пеклі за кожну невинно убиту дитину на Донбасі", — прокричав Стремоусов наративи російської пропаганди.

За його словами, "хоч би як там було — Херсон тримається".

"Ми на передовій з хлопцями, які тримаються, кришать,..", — заявив колаборант.

Також він заявив, що під час контрнаступу на Херсон ЗСУ нібито вже втратили три тисячі людей убитими.

"Колаборант Стремоусов так образився на удари ЗСУ, що повернувся до Херсона і зранку вибухнув погрозами дійти до Миколаєва. Знімаючи відеозвернення біля річки, гауляйтер "засвітив" нові баржі, які окупанти пригнали до Антонівського мосту у спробі організувати переправу", — пишуть у Мережі.

У Twiitter також показали координати Антонівського мосту.

Нагадаємо, наприкінці серпня на тлі активізації українських військ у районі Херсона Стремоусов втік до російського Воронежа.

Сам зрадник стверджував, що у Росії нібито перебував у відрядженні.

У червні Кирило Стремоусов заявив, що на окупованій території Херсонської області розпочали підготовку до проведення "референдуму" про входження регіону до складу Росії.

Проте 5 вересня на тлі контрнаступу українських військ колаборант визнав, що процес — "на паузі".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua