• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Корбан відреагував на вилучення паспорта України (ФОТО)

Український бізнесмен Геннадій Корбан звернувся до президента Володимира Зеленського з закликом "вирішити непорозуміння", а також показав вручений йому співробітниками Держприкордонслужби акт замість відібраного документа

Геннадій Корбан
Геннадій Корбан
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Корбана у Facebook, передає "ДС".

"Дорогі друзі, хочу уточнити інформацію. На даний момент я перебуваю на в'їзді в Україну, пункт переходу кордону Смільниця. Мені досі здається, що це якесь непорозуміння чи розіграш. У мене вилучили паспорт громадянина України, видали акт. Додому в Україну мене не пускають. У Дніпро, де живуть мої хворі батьки, до міста та країни, яку я люблю та захищаю з 2014 року та керую Штабом Територіальної оборони з 24 лютого 2022 року", — констатував Корбан.

Замість українського паспорта прикордонники вручили бізнесмену акт про вилучення документа. Цей акт Корбан також виклав у Facebook.

Бізнесмен також звернувся до Зеленського із закликом "вирішити непорозуміння", натякнувши на те, що Конституція України забороняє позбавляти громадянина України громадянства та нагадавши, що президент у нашій країні є гарантом виконання Основного Закону.

"Хочу звернутися до президента України як гаранта Конституції. Чи можна вирішити це непорозуміння, яке сталося зі мною на порозі нашого спільного дому?" – написав Корбан.

Як писала "ДС", у голови територіальної оборони Дніпропетровської області, бізнесмена Геннадія Корбана, який намагався повернутися в Україну, прикордонники вилучили український паспорт.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua