• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Кремлівський тарган здохне: Ярош розповів, що буде з Лукашенком за образу Зеленського

Командувач "Української добровольчої армії" Дмитро Ярош анонсував покарання для самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, який назвав українського лідера Володимира Зеленського "гнидою"

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош
Реклама на dsnews.ua

Так, Ярош написав повідомлення у Facebook із цього приводу, передає "ДС".

За словами командувача Української добровольчої армії, Зеленський демонструє витримку та мудрість, не реагуючи на особисті випади Лукашенка, оскільки це може спровокувати появу непотрібного Україні другого активного фронту з північного боку кордону. При цьому наявність системи національно-визвольного руху на території Білорусі та демонтаж режиму Лукашенка є стратегічно вигідною операцією для України.

"А за "гниду" цей кремлівський тарган ще відповість. Здохне...", — написав Дмитро Ярош.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна підготувала "терориста", а білоруси провели блискучу операцію і "за якісь 4-5 днів" змогли встановити всіх його спільників та затримати тих, хто в Білорусі.

Він також вважає, що "диверсією" радіолокаційним літаком А-50 на аеродромі "Мачулищи" Україна кинула виклик Білорусі, а українського президента Володимира Зеленського він назвав за це "гнідою".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua