• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Кулеба готовий зустрічатися зі співучасником злочинів РФ Лавровим заради миру

Виправдання очільником МЗС РФ Сергієм Лавровим бомбардування лікарні в Маріуполі та інших російських злочинів робить його співучасником цих звірств, але міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба готовий зустрічатися з ним якщо це необхідно для припинення війни

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це Кулеба сказав на пресконференції після участі у зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО у Брюсселі 7 квітня, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Міністр Лавров є частиною системи президента Путіна. Те, що він виправдовує бомбардування лікарні в Маріуполі та військові злочини, скоєні в Бучі та інших містах та селах України та називає їх фейком, робить його співучасником цих злочинів. Але я готовий зустрічатися, тому що він офіційна особа, і якщо це питання миру в Україні та припинення смертей, то я готовий зустрічатися з будь-ким.

…я вже один раз з ним зустрічався в Анталії. У мене немає щодо нього якихось особливих почуттів, які б завадили мені з ним зустрітися знову, якщо це необхідно для припинення війни в Україні", — сказав Кулеба.

Водночас глава МЗС України зазначив, що, на його думку, кожен коментар, який робить Лавров, спрямований на зрив переговорів, на їхнє блокування, а не на їхнє продовження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua