• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кулеба не буде присутнім на зустрічі Україна-НАТО

Замість голови Міністерства закордонних справ Дмитра Кулеби засідання Комісії Україна-НАТО у понеділок, 10 січня, відвідає віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Стефанишиної, передає "ДС".

"Сьогодні, 10 січня, віце-прем'єр Ольга Стефанишина візьме участь у засіданні Комісії Україна — НАТО у Брюсселі, яке буде присвячено питанням регіональної безпеки", — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що 19 січня заплановано ще одне засідання Комісії Україна-НАТО у рамках візиту Стефанішиної. На зустрічі мають намір обговорити підсумки реалізації Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО у 2021 році.

Як писала "ДС", міністри закордонних справ країн-членів НАТО погодили єдину позицію на переговорах із Росією щодо зовнішньополітичних вимог Кремля.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія може мати серйозні військові проблеми, якщо не змінить свою агресивну зовнішню політику.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав вимоги президента Росії Володимира Путіна до НАТО та Європейського Союзу неправомірними та загрозливими для міжнародного миру і безпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua