• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Кулеба про переговори з ЄС щодо вступу: є чіткий сигнал

Переговори між Україною та Європейським Союзом щодо вступу нашої країни в ЄС можуть розпочатися вже у грудні поточного року

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Сьогодні я зустрівся з кількома європейськими комісарами… Чіткий сигнал, який я отримав від усіх співрозмовників, які завтра на засіданні будуть ухвалювати остаточне рішення, — Україна рухається до рішення Європейської ради в грудні цього року про відкриття перемовин", – сказав глава МЗС.

Кулеба підкреслив, що Україна рухається до своєї мети і, на переконання міністра, якщо не станеться якогось форс-мажору, вона її досягне.

"В України є політична воля для цього, і сьогодні я пересвідчився, що в Європейській комісії є політична воля для досягнення цього результату. Роботи — з обох сторін — завжди багато, але чим ближчі ми будемо до членства, тим більше буде завдань і роботи і в України, і в Європейської комісії. Але політично абсолютно ніхто не ставить під сумнів той факт, що Україна рухається", – заявив міністр.

Він також зауважив, що основні дискусії у Єврокомісії стосуються не України, а інших держав. Стосовно нашої країни, за його словами, є "загальний політичний консенсус про рух до рішення" Євроради про початок переговорів про членство.

Як писала "ДС", за даними ЗМІ, Європейська комісія, ймовірно, рекомендуватиме країнам-членам Євросоюзу розпочати переговори з Україною про членство, але після виконання Києвом усіх семи умов.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua