• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Кулеба розповів, що Україні потрібно для подолання енергокризи

Голова Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна потребує трансформаторів для відновлення енергетичної системи й систем ППО для її захисту від російських ракет

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на пресконференції у Києві з колегами з семи країн Балтії та Північної Європи, передає "ДС" із посиланням на "Українську правду".

"Для того, щоб відновити енергосистему нам потрібні дві речі: трансформатори, це найбільша частина енергосистема, і нам потрібне ППО, щоб збивати ворожі ракети, які б'ють по нашій інфраструктурі. Отже, даючи нам засоби ППО, ви також рятуєте і відновлюєте нашу енергетичну інфраструктуру", — сказав Кулеба.

Міністр додав, що без систем захисту від російських ракет енергетична криза триватиме, оскільки систему руйнуватимуть ударами після ремонту.

"Це коло треба розірвати. Потрібні два елементи – запасні частини для самої системи і протиракетна та протиповітряна оборона для її захисту", — сказав він.

Кулеба зазначив, що однієї із найбільших потреб в Україні зараз також є генератори.

Як повідомляла "ДС", "Укренерго" забезпечує можливість імпорту електроенергії обсягом 500 мВт з Європи в Україну, але для цього потрібний спеціальний механізм.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua