• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Кулеба заявив, що нормандський формат намагатимуться активізувати на рівні міністрів

Найближчим часом міністри закордонних справ Німеччини та Франції Анналена Бербок і Жан Ів Ле Дріан відвідають Україну, щоб спробувати активізувати нормандський формат на міністерському рівні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося на брифінгу за підсумками зустрічі міністрів закордонних справ України та Німеччини — Дмитра Кулеби та Анналени Бербок, передає "ДС".

"Скоро відбудеться ще один візит, французький наш колега Жан Ів Ле-Дріан приїде сюди разом з Анналеною до України. У нас буде тристороння зустріч, на ній ми детально обговоримо перспективи зустрічі міністрів закордонних справ нормандського формату, всіх чотирьох… Коли ми зустрінемося втрьох, то оцінимо перспективи відновлення повноцінного нормандського формату на рівні міністрів", — зазначив український міністр.

Він також підкреслив, що переговори на рівні політичних радників активізувалися, але про дати наступних зустрічей поки рано говорити.

Як писала "ДС", раніше очільник французького Міністерства закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан заявив, що "нормандський формат" не діяв впродовж тривалого часу, проте нині він запрацював.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua