• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Лавров видав маячню про те, що "Київ не контролює українську армію" на Донбасі

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Україна нібито не контролює значної кількості своїх озброєних формувань на лінії зіткнення на Донбасі. Це, за словами Лаврова, нібито не виключає можливості "провокацій, які можуть спричинити бойові дії"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю російським радіостанціям, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс.

"Я не виключаю, що дехто хотів би спровокувати військові дії. І київський режим не контролює величезну кількість військовослужбовців", — сказав Лавров в інтерв'ю російським радіостанціям", — сказав він.

"За даними Заходу навіть, на мою думку, близько 100 тисяч на лінії зіткнення. І київський режим більшу частину з цих озброєних людей не контролює", — додав російський міністр.

За словами глави МЗС РФ, "значна частина підрозділів, що там знаходяться, — це колишні добровольчі батальйони, нинішні якісь батальйони територіальної оборони, загони народного опору".

"Їм роздають уже ПЗРК — ця інформація, яка активно крутиться у ЗМІ. Їх закликають приносити з собою мисливські рушниці, бо на всіх не вистачить ПЗРК. Це просто такий мілітаристський психоз", — заявив Лавров.

Як писала "ДС", на тлі можливого відкритого вторгнення Росії Міноборони вирішило прискорити формування підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ – вже визначено 86% місць дислокації, у прикордонних областях сформовано 70% штату мирного часу.

Кабінет Міністрів України дозволив членам добровольчих формувань територіальної оборони застосовувати під час бойових завдань особисту мисливську зброю.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua