• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Лідери трьох держав Західних Балкан виступили з підтримкою надання статусу кандидата Україні

Лідери України, Албанії, Чорногорії та Північної Македонії ухвалили спільну заяву про підтримку надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів президент Володимир Зеленський після зустрічі з прем’єрами трьох країн у середу, 15 червня, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

Прем’єри Албанії та Чорногорії прибули до Києва з візитом, а глава уряду Північної Македонії брав участь у зустрічі віртуально, бо не зміг прибути через накладку з графіком.

"Я вдячний пану Рамі, вдячний пану Абазовичу, пану Ковачевському за ухвалення сьогодні за підсумками наших перемовин спільної заяви про підтримку надання Україні статусу кандидата на членство у Європейському Союзі", — сказав Володимир Зеленський.

"Наші держави мають стати повноправними членами Європейського Союзу і ми погоджуємось з тим, що наші держави не є конкурентами на цьому європейському шляху, а тільки доповнюють, посилюють можливості одне одного", — додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, за інформацією кореспондента "Радіо Свобода" Рікарда Йозвяка, Європейська комісія має намір рекомендувати надання Україні та Молдові статусу країни-кандидата на членство у Європейському Союзі за певних умов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua