• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Лідери ЄС підтверджують, що готові розглянути заявку України на членство у червні

Лідери Європейського Союзу підтверджують готовність розглянути на своєму наступному саміті, запланованому на червень, заявку України на членство у ЄС

Лідери ЄС готові розглянути заявку України на членство у блоці
Лідери ЄС готові розглянути заявку України на членство у червні
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у висновках Європейської ради стосовно України, оприлюднених після завершення першого дня роботи саміту, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Європейська рада бере до відома підготовку висновків Комісії із заявки на членство в ЄС України, а також Республіки Молдова та Грузії, та повернеться до цього питання на своєму червневому засіданні", — мовиться у документі.

Також вказано, що Європейський Союз "як і раніше, відданий подальшому зміцненню здатності України захищати свою територіальну цілісність та суверенітет". У зв’язку з цим Єврорада "вітає ухвалення нещодавнього рішення Ради збільшити військову підтримку України в рамках Європейського фонду миру".

Також вітається ухвалення рішення про призупинення ввізного мита на весь український експорт до Європейського Союзу на один рік.

Як писала "ДС", президентка Європейського парламенту Роберта Мецола заявила, що членство України у Європейському Союзі відповідає інтересам ЄС, і Європарламент підтримує її інтеграцію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua