• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

"Маленький і жалюгідний": Медведєв знову погрожує Україні, Подоляк відповів

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв погрожує влаштувати Україні "судний день" у разі "нападу" на анексований Крим

Реклама на dsnews.ua

Про це Медведєв сказав на зустрічі з ветеранами Другої світової війни, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

За його словами, в Україні "триває кампанія… до останнього українця", що призведе до краху нинішнього українського керівництва.

"Це незважаючи на те, що вони намагаються огризатися, а окремі екзальтовані криваві клоуни, які там вискакують періодично з якимись заявами, ще й намагаються погрожувати нам, маю на увазі напад на Крим, тощо", — сказав Медведєв.

"От хочу у зв'язку з цим сказати, що цілком очевидно вони розуміють наслідки таких заяв, а наслідки очевидні, що у разі, якщо щось подібне станеться, для них усіх там миттєво настане "судний день", дуже швидкий і важкий, сховатися буде дуже складно", — додав він.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів Медведєву.

"Портрет сучасної Росії – це Дмитро Медведєв, який погрожує комусь "судним днем". Маленька забута історією людина, що намагається здаватися серйозною та страшною, а в реальності викликає лише жалість. "Ще трохи, і я вам усім покажу!" Покажете що? Вб'єте чергову дитину?", — написав він у Twitter.

Як повідомляла "ДС", наприкінці червня Дмитро Медведєв заявив, що в Кремлі введення санкцій можуть розцінити як привід для війни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua