• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Маріупольські чати та Telegram-канали про пошук рідних чи пошкодження адмініструють агенти ФСБ, — мерія

Усі пабліки (чат-групи, Telegram-канали, ФБ-групи) про пошук рідних, встановлення пошкоджень тощо, які стосуються Маріуполя, адмініструють "волонтери ДНР", а насправді агенти російської ФСБ

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає "ДС".

"Користуючись найбільшим попитом (групи) серед рідних, вони (адміністратори) закликають здійснювати пошук рідних через інформаційні ресурси так званої "ДНР" та Росії, надаючи відповідні посилання. Для "здійснення пошуку" треба надати власні персональні дані, включаючи місцезнаходження і дані про особу, яку шукаєш (включаючи її останнє місцезнаходження). Такі сервіси не працюють ані на пошук, ані на допомогу. Вони мають єдину мету — збір та аналіз персональних даних для подальшої фільтрації всередині міста, спроб залучити до співпраці й організації ефективних ІПСО", — наголосив Андрющенко.

Радник міського голови Маріуполя підкреслив, що в Росії немає волонтерів у класичному розумінні.

"Це завжди або бюджетники, або агенти ФСБ", — додав Петро Андрющенко.

За його словами, в оточеному місті окупанти формують "позитивний фон" про російську владу. Загарбники розповсюджують "непрофесійне" відео, на якому показують роздачу "гуманітарної допомоги" від РФ із "привітними і ввічливими" російськими військовими. Натомість серед жителів поширюють інформацію, мета якої — викликати негативне ставлення до української влади та армії, які начебто "допустили" таку ситуацію в Маріуполі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua