• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Масове поховання в Ізюмі: 122 тіла ще не упізнали

Нині ще залишаються неідентифікованими 122 тіла з масового поховання в Ізюмі Харківської області

Масове поховання в Ізюмі
Залишаються неідентифікованими 122 тіла з масового поховання / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів заступник начальника Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"У справі про ізюмське місце масового поховання – на превеликий жаль, людей там хоронили неналежним чином, і стан тіл загиблих дуже поганий – у нас залишається 122 невпізнаних жертви, які загинули внаслідок російської агресії", — сказав він.

Експерти отримали ДНК-профілі всіх загиблих, і слідство очікує, що звернуться родичі.

Як приклад Сергій Болвінов навів історію дитячого письменника Володимира Вакуленка, якого російські окупанти силоміць забрали з дому.

"Коли вони його посадили в автомобіль з написом "Z", то останні його слова, які чули свідки, це "Слава Україні", і після цього його більше ніхто не бачив. Уже потім його знайшли вбитим біля дороги поблизу Капитолівки, тіло пролежало близько місяця. Потім його поховали. Після звільнення територій було виділено ДНК-профіль, ми ще не знали, хто це. Потім відібрали ДНК у його батька", — розповів Болвінов.

Він додав, що у слідства є інформація про людей, які забирали Вакуленка з дому, і про місце, де його утримували. З’ясовується, хто саме застрелив письменника.

Як писала "ДС", у звільненому від російських окупантів Ізюмі виявили масове поховання понад 400 мирних жителів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua