• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Майдан поганий, Донбас повсталий: піп УПЦ МП у Лаврі "завів платівку" російської пропаганди (ВІДЕО)

Священик Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) на території Києво-Печерської лаври почав транслювати тези пропагандистів Кремля про те, що Росія нібито не розв'язувала війни на Донбасі

Священик УПЦ МП
Священик УПЦ МП / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів журналістам у середу, 29 березня, повідомляє "ДС".

Так, представник УПЦ МП заперечує те, що російські окупанти перебувають на Донбасі ще з 2014 року. Священик нарікає на Революцію Гідності та президента-втікача Віктора Януковича.

"Чому Донбас повстав? Тому що Янукович їх обдурив", — заявив священик Московської церкви.

На уточнення журналіста про те, що Донбас не "повстав", а на його територію вторглися росіяни, клірик УПЦ МП заявив, що регіон нібито "бомбили українці".

"Першими бомбили українці. Не треба за Донбас розповідати. Донбас не хотів Порошенка, не хотів Майдану. Що Майдан дав Україні? Цього шляху (до ЄС та НАТО — "ДС") немає. Вона (Україна — "ДС") його намалювала. Жодної Європи не буде — запам'ятайте", — заявив піп.

@faktivmire Поп УПЦ МП из Лавры "Украина бомбила Донбасс..." #лавра #упцмп #упцвыселение #упц ♬ оригинальный звук - smotrim

Як повідомляла "ДС", 10 березня Українська православна церква Московського патріархату отримала лист-попередження від Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" про розірвання договору, згідно з яким ченці користувалися державною власністю.

У Мінкульті уточнили, що ченці та служителі Московського патріархату мають залишити всі приміщення Києво-Печерської лаври до 29 березня.

Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив у своїй проповіді, що після вигнання УПЦ МП із Києво-Печерської лаври в Україні нібито розпочнеться Апокаліпсис. Він також сказав, що ченці не мають наміру залишати монастир.

Крім того, влада розпочала процес повернення Свято-Успенської Почаївської лаври, орендованої Українською православною церквою (Московський патріархат), у державну власність.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua