• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Мер окупованої Нової Каховки виїхав із міста

Мер окупованого міста Нова Каховка Херсонської області Володимир Коваленко залишив місто разом зі своїм першим заступником Олегом Тарабакою

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Новокаховської міської ради, повідомляє "ДС".

"Разом зі своїм першим заступником Олегом Тарабакою та начальником фінансового відділу Іриною Фурсєєвою ми вимушені були покинути окуповану територію та виїхати до міста Запоріжжя", — повідомив Коваленко.

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії до України він разом із чиновниками міськради продовжував виконувати свої обов'язки.

"На жаль, наші можливості не безмежні і останнім часом моїм підлеглим все важче стало виконувати свої обов’язки. Частина з них виїхала на неокуповану територію. Комунальні підприємства почали переходити під керівництво військової адміністрації. Ми практично вже ні на що не могли впливати та ще й відчували небезпеку для свого життя. Саме тому було прийняте рішення покинути місто і Новокаховську громаду", — сказав мер.

За словами Коваленка, чиновники пройшли спеціальну перевірку та правоохоронні органи не мають до них претензій.

"Уже сьогодні я зустрічався з міським головою окупованого Мелітополя Іваном Федоровим, у якого є певні напрацювання дистанційного управління містом і громадою. Запевняю всіх мешканців Новокаховської громади, що ми будемо весь час поряд і організуємо всебічну допомогу жителям", — підкреслив він.

Як повідомляла "ДС", секретар міської ради Нової Каховки на Херсонщині Дмитро Васильєв провів 46 днів у полоні окупантів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua