• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Мета керівника СБУ Малюка – очистка служби від російських агентів, — експерт

Під керівництвом голови СБУ Василя Малюка служба активно очищається від агентів Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це пише політолог Олексій Голобуцький, передає "ДС".

"Управління внутрішньої безпеки СБУ накрило в Запоріжжі працівника служби, який шпигував на росіян і збирав дані на колег. При цьому пам’ятаю, що зовсім недавно схожа історія була у прифронтовому Харкові – теж працівниця збирала дані про співробітників, і теж викрита самими спецслужбістами", — відзначив Голобуцький.

На думку політолога, один з основних викликів, з яким стикнувся призначений літом керівник СБУ Малюк – очистити Службу від прямих агентів Кремля. "Почали з обласних керівників – Кулініч (Крим), Дудін (Харків). Зараз працюють на ланку нижче і, в основному, у прифронтових регіонах, які найбільше цікавлять Кремль", — підкреслив експерт.

Голобуцький переконаний, що для перетворення спецслужби в "український Моссад" слід продовжувати її самоочищення.

"Ні підрив Кримського Мосту, ні вибухи на аеродромі в Енгельсі та інша бавовна в Росії були б неможливими, якби у Службі залишились російські агенти на керівних посадах. Тому очищення від зрадників, і нова бавовна в Росії – речі взаємозалежні. А викриття шпигунів середньої ланки у прифронтових регіонах – питання виживання наших бійців", — резюмує політолог.

Нагадаємо раніше, голова СБУ Василь Малюк заявив, що одним із важливих напрямів роботи СБУ є й очищення спецслужби від "кротів" і зрадників. 

    Реклама на dsnews.ua