• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Міністерство оборони оголосило тендери на організацію харчування у ЗСУ

Міністерство оборони України розпочинає процедуру закупівлі послуг з організації харчування у Збройних Силах України згідно річного плану закупівель на 2022 рік

Реклама на dsnews.ua

Відповідна документація розміщена у системі "Прозорро", повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу Міноборони.

Закупівлі проводитимуться за новими процедурами, які визначені Законом України "Про оборонні закупівлі" і вступили в силу з 1 січня 2022 року.

"Як і було анонсовано 16 грудня 2021 року після погодження річного плану закупівель Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, річний обсяг послуг з організації харчування розподілений на 12 лотів, очікуваною вартістю від 275,8 млн гривень до 388,4 млн гривень. Процедуру закупівлі розпочато по усім 12 лотам", — заявили в Міністерстві.

Лоти сформовані за змістовно-територіальним принципом, в угодах з постачальниками передбачені умови, які гарантують безперервне забезпечення військових якісним харчуванням навіть за форс-мажорних обставин.

"Я неодноразово підкреслював, що вважаю необхідним демонополізувати закупівлі у сфері оборони, зокрема, це стосується харчування. Ситуація, коли постачання залежить від однієї компанії, яка тотально домінує у цьому сегменті, є неприпустимою. Навіть якщо компанія належно виконує свої обов’язки за договорами, така залежність — це великі ризики і вразливість, які треба виключити. Створюючи умови для вільної конкуренції за прозорими правилами, ми підвищуємо стійкість процесів в армії. Одночасно ми закладаємо досить жорсткі умови щодо контролю якості харчування", — сказав міністр оборони Олексій Резніков.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua