• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53
Спецпроєкти

Міністр освіти Януковича Табачник визнав, що йшов на Київ із росіянами, та закликав їх до більшої жорстокості до українців (ВІДЕО)

Колишній міністр освіти Дмитро Табачник шкодує, що війна Росії проти України ведеться "гуманними" методами

Дмитро Табачник
Дмитро Табачник / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на одному із пропагандистських заходів у РФ, передає "ДС".

"Колишній міністр освіти України Дмитро Табачник, який зрадив свою країну і підтримав вбивство українців, визнав, що разом із російською армією йшов на Київ у лютому 2022 року, щоб працювати в окупаційній адміністрації", — пише український журналіст та блогер Денис Казанський, який звернув увагу на відео.

Казанський зазначив, що Табачник спростовує слова президента Росії Володимира Путіна, який заявляв, що окупанти нібито не мали наміру брати штурмом Київ.

"Це ще одне спростування брехні Путіна про те, що він не збирався брати Київ. Якщо не збирався — навіщо тоді було тягнути з собою Табачника та інших хвойд?", — пише блогер.

За словами Казанського, "сам Табачник дуже засмутився через те, що не зміг стати гауляйтером".

"І заявив, що помилкою Росії була зайва гуманність по відношенню до українців. Закликав виявляти велику жорстокість", — наголосив журналіст.

Так, у своєму виступі Табачник закликав не називати війну Росії "спеціальною воєнною операцією" — евфемізмом, яким користується кремлівська пропаганда.

"Це розумілося багатьма людьми як "війна особливо гуманними засобами, навмисно", без радикального ураження живої сили та об'єктів противника. І, на мій особистий погляд, це призвело до негативних наслідків. Речі потрібно називати своїми іменами: це — фронт. Фронт повинен спиратися на потужний тил. Це – війна за цивілізаційне виживання православ'я та Росії", – сказав колишній український міністр.

Казанський додав, що під час Революції гідності втік до Росії експрезидент Віктор Янукович, за якого і був міністром Табачником.

"Знову ж таки дуже хороша ілюстрація до питання про те, чому трапився Майдан і чому він був неминучим. Український народ вів національно визвольну боротьбу від нелюдів, які його ненавиділи. І слова Табачника підтверджують, що іншого шляху спочатку не було", — резюмував журналіст.

Нагадаємо, колишнього міністра освіти та науки України часів Януковича Дмитра Табачника засудили до 15 років за ґратами. Держзрадник після втечі до Росії співпрацює з ФСБ, консультує гауляйтерів та колаборантів на окупованих територіях.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua