• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Міністри оборони країн Євросоюзу виступили за створення навчальної місії для військових ЗСУ

Глави Міноборони країн Євросоюзу підтримали початок підготовки до створення військово-навчальної місії для українських військових.

Жозеп Боррель
Жозеп Боррель
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві очільника дипломатії ЄС Жозепа Борреля, передає "ДС".

"Наразі реалізується безліч ініціатив з підготовки (українських військових, — "ДС"), але потреби величезні. І нам необхідно забезпечити узгодженість цих зусиль. Я можу сказати, що всі держави-члени чітко згодні з цим і з тим, щоб почати роботу, необхідну для визначення параметрів місії ЄС з надання військової допомоги Україні", — заявив Боррель за підсумками сьогоднішньої зустрічі глав Міноборони країн ЄС в Празі.

Він підкреслив, що рішення про створення навчальної місії не було прийнято сьогодні, оскільки це була неформальна зустріч. За його словами, мова йде про початок проведення підготовчої роботи, яка включає контакти з українцями і визначення юридичних та оперативних параметрів.

"Цілком очевидно, що ми повинні бути швидкими і амбітними, щоб продемонструвати додаткову цінність і гнучкість, засновану на потребах Збройних сил України. Тому міністр оборони України (Олексій Резніков, — "ДС") представив нам список тренувальних заходів на різних рівнях, в різних часових перспективах — короткострокових, середньострокових і довгострокових, які їм потрібні", — додав Боррель.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua