• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Минулорічний рекорд вже побили: ТЦК за першу половину 2024-го виписали майже 12 000 штрафів

З початку 2024-го року територіальні центри комплектування та соціальної підтримки передали для примусового стягнення 11 798 штрафів за порушення правил військового обліку

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить аналіз "Опендатаботу", передає "ДС".

Станом на зараз третина цих штрафів уже закрита – 4236 стягнень. Разом з тим 7562 штрафів усе ще стягується з боржників.

Йдеться не про всі штрафи, винесені ТЦК за порушення правил військового обліку, а лише про ті, що було передано на примусове стягнення до виконавчої служби. Відповідно, порушників було внесено до Єдиного реєстру боржників.

Через відкриття подібного виконавчого провадження може бути накладено арешт на кошти й майно боржника, за допомогою яких надалі погасять борг. 

На платформі додають, що цьогорічний показник перевищує аналогічний за весь минулий рік — тоді було стягнуто 10 337 подібних штрафів.

Як писала "ДС", якщо громадянин отримав штраф від ТЦК і стосовно нього відкрито виконавче провадження, це можна побачити в Автоматизованій системі виконавчого провадження, не відвідуючи відповідний орган державної виконавчої служби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua