• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

МОН радить вчити дітей у закладах культури, якщо у школах не вистачить місць

Якщо у школа не вистачатиме приміщень для всіх дітей, місцева влада повинна забезпечити інші — як варіант, у закладах культури

Міносвіти радить вчити дітей у закладах культури, якщо у школах не вистачить місць
Фото kharkivoda.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив в ефірі "Українського радіо" начальник Головного управління загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Юрій Кононенко, передає "ДС".

За його словами, дуже багато дітей зараз за кордоном, і поки немає "якоїсь екстремальної ситуації, що кудись не можна прилаштувати дітей для того, щоб вони вчилися".

"На цей час ми не бачимо великої проблеми, якщо в окремих місцевостях чи в окремих частинах міст можуть бути переповнені школи. Органи місцевого самоврядування повинні надати інші приміщення, наприклад, за домовленістю з іншими закладами культури, які б теж могли використовуватися в освітньому процесі. До 15 липня ми вже будемо мати повну картину, яка ситуація з мережею закладів загальної і середньої освіти на початок навчального року", — зазначив Кононенко.

У Києві зараз 80% першокласників вже подали заяву на зарахування, ще є 20% вільних місць, щоб вчити дітей у перших класах.

"Раніше такої ситуації не було. В такий час у всі попередні роки вже повністю закінчувався прийом заяв. В цьому році Міністерство рекомендує заяви про зарахування до школи в зв'язку з агресією Росії проти України продовжити аж до початку навчального року", — додав посадовець.

Як писала "ДС", Міністерство освіти та науки внесе зміни в навчальні програми з кількох предметів — захисту Вітчизни, зарубіжної літератури, історії України та всесвітньої історії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua