• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"Моє щастя завжди зі мною": Буданов розповів, що дружина живе з ним у кабінеті 24/7

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів, що його дружина Маріанна живе з ним у кабінеті. При цьому вона не працює в ГУР, зауважив глава цього відомства

Кирило Буданов
Кирило Буданов
Реклама на dsnews.ua

Про це керівник української розвідки розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

Так, журналістка запитала Буданова, чи романтична він людина, на що він, усміхаючись, відповів, що треба питати в його дружини. Також ведуча запитала, чи є у Буданових час на "прості моменти простого щастя".

"Моє щастя завжди зі мною, тому що моя дружина живе зі мною в кабінеті 24/7. Раніше я йшов на роботу і повертався, а зараз…" — відповів глава розвідки.

Також журналістка згадала, що раніше Маріанна Буданова розповідала, як її чоловік у перші тижні повномасштабної війни подарував їй на день народження саморобну листівку та букет тюльпанів, які зміг десь знайти.

"Неправда. Жодного букета я не знайшов. Тоді трошки було не до квітів, і мені здається, що особливо їх і не продавали. Ну, може, і помиляюсь, але я тоді не знайшов. Я зробив зі стікерів, як у першому класі, квітку таку. Все, на що спромігся в той момент", — сказав Кирило Буданов.

Маріанна Буданова — радниця столичного міського голови Віталія Кличка з питань запобігання корупції у сфері молодіжної політики та спорту. За освітою — психологиня. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua